Isn’t this a tough question, if you can only choose one?

Yes, it is. To me, at least.

My answer to this is: Blueberry cheesecake,

and

walk for 20 mins.

Of course, from value, cost, cost for money, value for money points of view, it would be better to choose blue berry than the processed alternative–blueberry cheesecake. Forgive me, sometimes I am weak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *